1. Kašalj nakon operacije krajnika

    Pitanje broj: #156798

    Poštovani,

    Pre 21 dana sam operisala krajnike. Sve je prošlo ok ali sam danas počela da kašljem. Da li je to nešto ozbiljno?

    Odgovoreno: 07. 04. 2018.

Komentari na pitanje: #156798

    • Poštovanje, sin je operisao sva tri krajnika pre pet dana. Juče je počeo da kašljuca pomalo, a danas predveče mnogo više, mada još uvek izbacuje šlajm i sekret nakon operacije. Da li se može dati nešto za kašalj ili će samo proći? Hvala unapred.

    • Dete je operisalo sva tri krajnika pre 7 dana i primao je Longacef venski posle operacije. Sada pije antibiotik jer kašlje, ali ne zna da iskašlje. Da li će taj kašalj proći i da li to moze biti opasno?

    • Postovanje. Sincic je 3.3.operisao 3.krajnik i sve je odlicno prosli. Prestao je iste noci da kaslje, sve sto ga je pre pratilo, medjutim par dana opet kaslje, ne onoliko kao pre operacije ali desi se da ili posle podne ili uvece kaslje, kaaao produktivno. Pitanje gladi, da li je to normalno? Hvala unapred, pozdrav, Ana.