1. Kapi za lečenje gljivica u uhu

    Pitanje broj: #135927

    Postovani,

    Da li se za liječenje gljivica tj. plijesni u uhu, koriste kapi Dexametazon Neomicin?

    Odgovoreno: 24. 03. 2015.

Komentari na pitanje: #135927

    • Postovanje vec mesec i jace lecim desno uho vec 5 lekara su me gledala davali razne terapije ali uho se ne smiruje na sve to doktorka tj. specijaliznat za orl mi je ukljucila kanesten kapi koje me toliko stravicno pekle i bolelo po stavljanju kazu tako treba i na svu bol i vec upalu izazvale da mi se osteti koza iznad bubne opne .Doktor mi je posle nje stavljao mast na strajfnu i dao pancef 5 dana u ponedeljak je izvadio i pustio da se organizam sam bori ali na moji zalost bol se vratio i curenje takodje molim vas za savet vise ne znam sta da radim ni sa kim da se savetujem jer ovo konstantno boli malo samo umine vise mi toliko stvara strah da nesto mi se nei skoplikuje da se ne dogodi nesto sta znam dal i moze da napravi jos veci neki problem .Molim vas da mi nekako pomognete bar savetom ja vise ne mogu da imam koncetraciju jer mi stvara takvu nervozu i pritisak da se i plasim vise odlaska kod lwkara kad sam upala u zacaran krug a boljitka nema