1. Kako sprečiti da se detetu iskrive uši

    Pitanje broj: #139174

    Poštovana,

    Na koji način mogu sprečiti da se detetu iskrive uši? Pažljivo stavljam dete u krevetac, kada ga dojim gledam da uši ne krivim, ali s obzirom da muž i njegova porodica imaju dosta klempave uši da li je ipak genetika presudna?

    Odgovoreno: 04. 08. 2015.

Komentari na pitanje: #139174

    • Postovana, zanima me da li se mogu isklempaviti usi kod bebe koja je rođena sa zalepljenim usima za glavicu? Primetila sam da stalno spava na presavijenim usima, cini mi se kao da sz se malo isklempavile. Zanima me da li mogu na neki nacin to da ispravim, da se vrate u rođeni položaj? Beba ima 3 meseca. Unapred zahvaljujem na odgovoru. Sa postovanjen, Nikolina Stojkovic