1. Izbacivanje šlajma

    Pitanje broj: #144588

    Poštovani,

    U zadnjih dva meseca pocela sam konstantno da se davim hranom, lekovima i napicima. Imam šlajm koji još uvek nisam izbacila i nakon popijenog Fromilida od 500. U celoj toj priči naiđe mi i panika pa se gušim i bojim se nenormalno. Međutim u zadnjih dva dana nisam ništa jela od straha, a grlo me grebucka i boli kad gutam. Zanima me da li šlajm može biti uzrok svega toga ili je ipak nešto drugo u pitanju?

    Hvala unapred

    Odgovoreno: 21. 02. 2016.

Komentari na pitanje: #144588

    • Mesec dana mi se sliva sekret niz grlo, grebe me, imam knedlu u grlu. Da li da uzmem Fluimucil tablete od 600 mg?