1. Hronični mastoiditis

    Pitanje broj: #152903

    Pozdrav,

    Već duže vreme imam hronični mastoiditis, trebao bih ga operisati pošto ne mogu više trpeti bol. Čitao sam na nekom sajtu da od njega može da se dobije tuberkuloza, da li je to tačno? Takođe može li se to radi privatno kod Vas, koliko iznosi i koje su mogućnosti plaćanja?

    Odgovoreno: 16. 07. 2017.

Komentari na pitanje: #152903

    • Dali su mi tu dijagnozu, i da - boli me. Takodje, video sam i na stetoskop.info objašnjenje o hroničnom mastoiditisu te i tu kažu da boli duž cele temporalne kosti.