1. Hrkanje i pričanje kroz nos kod dece

    Pitanje broj: #105820

    Poštovani,

    Željela bih Vam postaviti pitanje vezano za moju ćerkicu koja ima 4 godine. Prije 10 dana je dobila temperaturu 38, 2 i sutradan su joj otekli krajnici i ždrijelo se zacrvenilo. Temperatura joj je spala od jedne doze Paracetamola i nije se više javljala. Odveli smo je doktorki jer se žalila da ne može da guta i dobila je Amoksicilin sirup, a posle 2 dana terapije Amoksicilinom izašla joj je afta na lijevom krajniku. Na kontroli posle 5 dana terapije doktorka je rekla da su krajnici u redu i da koristimo Tantum verde sprej za afte. Međutim ona hrče po noći što se ranije nije dešavalo, i priča kroz nos, a primjetila sam i neke bijele tačke iza krajnika. O čemu se po Vašem mišljenju tu radi?

    Odgovoreno: 26. 09. 2012.

Komentari na pitanje: #105820

    • zanima me zašto pričam kroz nos vec od malih nogu i nikad nisam išla kod doktora zbog toga