1. Estetske promene na nosu nakon udarca

    Pitanje broj: #131506

    Poštovani,

    Pre 2 godine sam se udarila u nos. Od tada imam malu grbu na nosu, jedva vidljivu. Zanima me da li je moguće da će doći do još nekih estetskih promena na nosu, da li će da mi se iskrivi nos?

    Odgovoreno: 17. 10. 2014.

Komentari na pitanje: #131506

    • Danas je mog sinčića (3 god) udarila ljulja po sredini nosa. Odmah je odreagovao i napravila se mala grbica. Da li to znači da je došlo do deformacija nosa ili je samo nadutost od udarca? Ništa ga ne boli i samo malo je crvena koža u predelu udarca.