1. Bubuljica u uhu Bol u uhu

    Pitanje broj: #152168

    Poštovani,

    Pre više od nedelju dana primetila sam da me uho boli kad god ga dodirnem. Videla sam da imam nešto nalik bubuljici na ulazu u ušni kanal, mislila sam da će proći ubrzo. Medjutim, posle nedelju dana uvo se zagnojilo, izlazi nekakav iscedak iz bubuljice i pojavila se crna tačka. Stavljala sam i Hidrogen, ali se ništa nije promenilo, bol je i dalje prisutan.
    Da li bi trebalo da uzimam neku kremu ili da se obratim lekaru? Inače dobro čujem, samo osećam bol na dodir.
    Hvala