1. Curenje tečnosti iz uha

    Pitanje broj: #84899

    Poštovani,

    U poslednje 2 do 3 godine samo noću kad spavam u levom uhu mi se skuplja tečnost. To me probudi i moram da je obrišem da bih mogla nastaviti spavati. Ovaj problem nemam danju, javlja se samo noću. Ta tečnost nema ni boju ni miris, samo mi optereti verovatno bubnu opnu i moram da je sklonim. Ponekad je to cela kap koja se slije kad se okrenem na tu stranu. Čini mi se da na to levo uvo i slabije čujem. Posetila sam ušnog lekara i pošto ja danju nemam taj problem, on mi je kazao uvo je bez izlucevina i na tome se završilo. U poslednje vreme mi se to javlja i na desnom uvetu. Kako bih mogla ovaj problem rešiti?

    Odgovoreno: 12. 07. 2011.

Komentari na pitanje: #84899

    • Isti problem imam. I sad mi se često zapuši. I noću tečnost, već godinama. Lekari ne znaju...