1. Curenje krvi iz ušiju nakon operacije trećeg krajnika

    Pitanje broj: #134600

    Poštovani,

    Dete je pre dva dana imalo operaciju trećeg krajnika i ugradnju cevčica u uši. Zanima me da li je normalno da detetu curi krv (više kao sukrvica) iz ušiju, uglavnom preko noći? Juče ujutru je bila kontrola i sve je dobro, mene brine taj iscedak da li je normalan i koliko to može da traje?

    Odgovoreno: 04. 02. 2015.

Komentari na pitanje: #134600

    • Postovani. Dete pre dve nedelje ugradilo cevcice u oba uha, 1 godinu ima. 7 dana unazad mu curi sekret iz oba uha, i to dosta. Nema temperaturu. Da li treba nesto da uradim, ili ne?