1. Crveno grlo i otečena resica

    Pitanje broj: #95356

    Poštovani,

    U poslednja 24 h imam jako suvo i crveno grlo, resnica koja je narasla oko 25 mm i debljine oko 8-10 mm. Pravi mi probleme prilikom gutanja, odnosno prilikom iskašljivanja imam osećaj da mi se podvrne i izađe na pola jezika ili kada miruje da mi se spustila u ždrelo i kao da me guši. Šta mi je činiti?

    Odgovoreno: 28. 02. 2012.

Komentari na pitanje: #95356

    • Postovana, Imam neki iritaciju. Przenje, krajnici bole. Resica je malo crvena , Pre 5 dana sam slucajno progutala malo listerina. Malo me peckalo, ali je posle proslo. Inace, pijem hladna pica i gazirana. Sta moze biti uzrok?