1. Cista na glasnici

    Pitanje broj: #149146

    Poštovani,

    Radi se od mom suprugu koji ima 47 godina. Na jučerašnjem pregledu mu je dijagnosticirana cista na desnoj glasnici. Nalaz doktora je fiberndoskopski kuglasta cistiacna tvorba desne glasnice za dlms u eta. Da li je opasno?

    Odgovoreno: 20. 10. 2016.

Komentari na pitanje: #149146

    • Postovani, Imam problem od svoje 15 godine sa reyno sindromom. Problem je počeo na rukama, kroz 5 godina pojavila mi se kalcinoza na koljenima, nakon toga dobila sam aritmiju i imam ponekad problema sa disanjem. Moj reumatolog mi je ustanovio sistemsku sklerodermiju. Da navedem da nikad nisam ni jednu tabletu popila a reyno mi se javio u 15 godini. Sada imam 25 godina. Od nalaza mi je rađena samo kapilaroskopija gdje se vidi da imam problem sa cirkulacijom. Rađeni su mi imunološki nalazi koji su ranije bili jako loši a sada su dobri. Intresuje me da li treba da se brinem pošto sam pod velikim stresom zbog svega. Hvala