1. Bubuljice na zadnjem zidu ždrela

    Pitanje broj: #115104

    Poštovani,

    Imam mali problem sa grlom. Na zadnjem zidu ždrela (ako sam se dobro i precizno izrazio) primećujem neke, da kažem bubuljice, sa tim da je jedna uočljivo veća od ostalih, ili otečenija, crveno-belkaste boje. Šta bi te, da kažem bubuljice/otekline na zadnjem zidu ždrela mogle predstavljati, i kako tretirati, jer mi nekad i smeta, osećam peckanje i žarenje. Ispiram usta i grlo redovno sa čajem od žalfije

    Odgovoreno: 16. 04. 2013.

Komentari na pitanje: #115104

    • U dnu pored krajnika nalazi se bela gnojna tacka precnika 4mm. Sta moze da bude to?

    • Postovana, hvala na brzom odgovoru. I samo da dodam da, kada kazem da redovno ispirem usta sa cajem od zalfije, zelim da kazem da radim to 2-3 puta mesecno, radi odrzavanja higijene, a ne svakodnevno. Srdacan pozdrav.