1. Bubnjanje u ušima

    Pitanje broj: #137260

    Poštovani,

    Prije 4 mjeseca sam preboljela neku vrstu gripa. Mučio me jako produktivan kašalj ali sam uzimala samo sirup na biljnoj bazi. To je manje više prošlo ali prije tjedan dana mi je počelo jako bubnjanje u ušima koje ne prestaje. Napominjem da me uši nisu boljele. Da li u svezi s tim problemom treba nešto ozbiljnije poduzeti?

    Odgovoreno: 17. 05. 2015.

Komentari na pitanje: #137260

    • U poslednje vrijeme osjecam jako pulsiranje u lijevom uvetu .Napominjem da imam inace nizak pritisak ,a u pslednje vrijeme i mnogo stresnih situacija .Molim za savjet .Hvala .

    • Kada se umorim i kad legnem da spavam u tisini cujem u usima neko pumpanje ... neznam kako da vam objasnim to voleo bh znati sta je.