1. Buba u uhu

    Pitanje broj: #117098

    Poštovani,

    Danas mi je u toku dana uletela buba u uho. Nisam sigurna da je i izašla. Sipala sam neki alojin rastvor u uho i probala više puta prstom da stvorim vakuum u uhu da bi izvukla bubu. Nije ništa izašlo. Nemam nikakav osećaj začepljenosti, niti me išta boli. Da li je moguće da je buba ostala u uhu, a da ja ništa ne osećam?

    Odgovoreno: 12. 06. 2013.

Komentari na pitanje: #117098

    • Pozdrav, da Vas pitam. Imam simptome u uhu, bol i nešto mi mili kroz uvo. Da li ima neke šanse da je buba u uhu? Pozdrav.

    • uletela mi je neka buba u uvo pokusala sam da je izvadim stapicem nisam uspela stapic je bio pun krvi odmah sam otisla kod lekara on je rekao da ne vidi nista od krvi sa vakumom je pokusao nista stavo je neku mast a gazu i stavio u uvo da se javim za par dana imam rupu na bubnoj opni pa se bojim da je ta buba usla duboko u uvo

    • Dobar Dan muva mi je usla u uvo I to duboko cini mi see Bila kod doktora isprali su I necim usisavala Al nisu je izvadili rekli su day je oteceno I crveno Al ja Jos uvek osecsm zacepljenost I gluvocu strah me da je buba Jos tu doduse vise necujem zzzzz mrtvs je Al Jos u uvu molim vas sta da radim odgovorite mi Oni kazu da je verovatno izasla of vode a da zbog otoka je zacepljenost I gluvocu a stda Ako nije

    • Postovani imam problem ispod uha Kada dodirnem osecam nekako Kao neku bubu Ali nesigurno sta da uradim?

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 24. 06. 2013.

      Poštovani to je samo privremena pojava. Ali u svakom slučaju ne treba prejako duvati nos. Pozdrav

    • Postovani, da li moze doci do zaglunutositi od prevelikog duvanja nosa?