1. Bol oko jagodične kosti

    Pitanje broj: #148004

    Poštovani,

    Zbog dugotrajnog bola oko leve jagodične kosti poslata sam na mr glave. Nalaz je u suštini dobar. Samo me buni ovo: devijacija nosnog septuma u desno uz konhu bulozu levo sa zastojnim sadržajem. Lakše zadebljanje sluzokože maksilarnih sinusa, frontalni sinusi aplasticni. Adenoidno tkivo na krovu nazofarinksa debljine do 7mm. Da li je moguće da imam bolove zbog ovog? Hvala.

    Odgovoreno: 05. 08. 2016.

Komentari na pitanje: #148004

    • Poštovani, Bolujem od teških glavobolja u predjelu čela I potiljka bol je tupog karaktera, obavio sam mr mozga ,ima cista na mozgu I na sinusu ,obavio sam preglede neurologa i otorinolaringologa sve u redu po njihovom pregledu sumnjaju na vratnu kralježnicu ,bol je i u lijevoj strani glave,molim vas za pomoć ne mogu funkcionirati

    • Duze vrijeme imam svako toliko bolove oko jagodične kosti levo bila sam na mr. Glave i slikanje zuba sve je uredu ali bolove uvjek osjecam Molim za odgovor koji bi razlog mogao biti hvala Vam in lp.

    • Duze vrijeme imam bolove u jagodicbnoj kosti snimanje glave kaze sve uredu slike zuba kazu sve uredu a ja osjecam svako toliko iste bolove u jagodicnoj kosto zanima mr zbog cega koji uzrok hvala Vam na odgovoru in lp.