1. Bol i peckanje u uhu

    Pitanje broj: #105771

    Poštovani,

    Od decembra prošle godine me boli levo uvo. To je više peckanje u uvu i bol kada pritisnem uvo ili okrećem glavu na stranu. Bila sam u više navrata kod lekara opšte prakse i kod orl specijaliste ništa "ne vide", nema upale a mene boli, nije neizdržljiv bol, povremen i skoro svakodnevan. dg. Otalgia non specificata lateris sinistri, gerb suspecta.

    Odgovoreno: 25. 09. 2012.

Komentari na pitanje: #105771

    • Imam neko peckanje u oba uha molim vas recite mi sta da uzmem u apoteci vec 2 dana me pecka...Hvala unapred