1. Upala i pulsiranje u uhu

    Pitanje broj: #159164

    Poštovani, imam upalu uha koju lijecim bezuspješno već godinu dana, prvo kod orl, onda na svoju ruku. Kad već ništa nisam mogla da čujem na lijevo uho obratila sam se čovjeku koji to izvlači voskom. Već 4 puta sam išla, sjutra je peti i dalje mi je začepljeno ali vidim da je čep vec omekšao pa ide lakše. Ono što me počelo brinuti je to što me uveče budi osjecaj težine u uhu koji mi smeta i pulsiranje, kao da čujem otkucaje srca u uhu. Pošto su mi svi počeli govoriti da to može imati veze sa pritiskom, izmjerila sam pritisak (inače imam nizak, nikad nije prelazio 90 sa 60) ovaj put je bio 113 sa 77. Da li to treba da me brine i da li može biti vezano za upalu uha ili je u pitanju nešto drugo? Unaprijed zahvalna.

    Odgovoreno: 21. 09. 2018.

Komentari na pitanje: #159164

    • Probaj da snimis mastoid na ct mozda ima veze sa upalom u njemu, meni je tako bilo.