Zdr doktore bio sam u bolnici jer je kasljao 2, 3 meseca i onda je prestalo to pa opet je pocelo oni su mu uradili pregled sve je bio u redu ali kad su napravili renger rekli su mi da ima srcana senka molim vas doktore sta je ustvari to srcana senka i dali je to opasna bolest dali se time zivi dugo ili dali se to leci radi se o mom sinu ima 15 godina i ne pusu cigarete unapred se zahvljujem

    Odgovoreno: 26. 06. 2011.

Komentari na pitanje: #84179

    • Ljiljana Živojinovic 07. 01. 2016.

      Pre dva dana snimila rengen. Doktor mi video da postoji srčana senka niz kicme. Šta dalje? Poštovanje