Poštovani, pocinjem da pijem pancef od 400 mg posto mi je danas dijagnostifikovana angina lacunaris i interesuje me sta je preporucljivo da jedem, a sta nije, u periodu koriscenja ovog antibiotika i radi zastite crevne flore, jacanje imuniteta i radi odbrane od candide (pocinjem da koristim i nystatin vaginalete iz tog razloga) . Da li i u kojoj kolicini treba da pijem jogurt? Unapred hvala, anđela

    Odgovoreno: 25. 06. 2011.

Komentari na pitanje: #84135

    • Pitanje ostranilasam polip 20 cm od sigme pre 6 godina sta ynaci nalay patoloski ostecsnje 1 2 i 3 stepena