Imam probleme sa grlom. Od septembra prosle godine ustaljene. Kako zivim u inostranstvu, sistem lecenja se razlikuje. Popila sam more antibiotika, malo se stanje smiri i ubrzo opet sve po starom. Prvo pocinje crvenilo samog grla, a onda se tek prosiri na krajnike. Krajnici mi nisu nateceni, ali budu crveni. Imam bolove pri gutanju. Osecaj da mi je grlo suvo, i kao da u njemu imam neku temperaturu, i kao da mi je unutra sekret koji ja ne uspevam da izbacim. Nekad se desi da po malo izbacim, a on je zute boje. Isla sam kod vise lekara. Neki su rekli da je infekcija grla, neki da je sve na alergijskoj bazi, koristila sam antibiotike, tablete protiv alergija, da ispiram slanom vodom, jabukovim sircetom. . . A glavno je to da meni ni jedna terapija ne pomaze mnogo. Radila sam briz grla i cekam rezultate. Jako sam zabrinuta, jer sam pre neki dan osetila i bolove u grudima, kao i otezano disanje. Ne znamda li je to povezano. Inace nemam drugih zdravstvenih problema. Svake godine idem na redovne kontrole, i analize krvi za sve. Sve je u redu, osim sto imam malo povecan holesterol. Htela bih jos dodati, da sam prije 10 dana zavrsila sa antibioticima, i posle nisam imala bolove, ali sam osecala na sluzokozi grla tu kao temperaturu i bila je malo crvena, sto se juce prosirilo na krajnike i sad osecam bol, koji je podnosljiv. Unapred hvala!!

    Odgovoreno: 18. 06. 2011.

Komentari na pitanje: #83821

    • Draga gospodo imam iste probleme kao vi. Pa ako ste u mogucnosti javite mi se. Puno pozdrava