Vec odprilike 6 mjeseci, stlano imam slajm u grlu. To je gusti slajm. U toku dana po 10 puta ga moram izbaciti. Slikala sam sinuse nalaz je uredna, nos mi je cist. Radila sam bris nosa i grla. U grlu su mi nasli streptococcus haemolyticus. Da li ona moze praviti taj slajm i da li preporucujete jos neki pregled?

    Odgovoreno: 24. 05. 2011.

Komentari na pitanje: #82693

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 12. 11. 2015.

      Poštovana, fluimucil šumeće tablete od 600 mg 10 dana po jednu u čaši vode rastvoriti i piti posle večere. Pozdrav

    • Bolesna sam vise od dva tjedna, , imam slajm u grlu i plucima nikako da ozdravim molim vas reci te mi kako da se toga rijesim

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 25. 07. 2012.

      Kao što rekoh fluimuci šumeće tablete od 600 mg 10 dana po jednu u čaši vode rastvoriti i piti posle večere, pa se čujemo. Pozz

    • Postovana, doktorice. Pila sam flumican u granulama. Malo mi je bilo lakse, ali onda opet po starom. Vise neznam sta da radim to me iscrpljuje.