Poštovani, dobro veče. Imam problema sa ušima tj. Pukla mi je bubna opna desnog uha imam jake bolove, ne čujem ništa i ne osećam desnu stranu lica i dobila sam longacef inekcije od 2mg i neodeksacin kapi za nos i acc 600 mg, ali dva dana posle toga pošelo je uvo da mi curi i to gnoj i sukrvica. Pa me interesuje šta mi je i dali ću povratiti svoj sluh. Hvala unapred

    Odgovoreno: 16. 05. 2011.
    • Poštovana,
      Na koji način je pukla bubna opna? Koje su dimenzije perforacije i u kom kvadrantu bubne opneš koliko imate godina? U uvo ne sme da vam uđe ni jedna kap vode. Javite se hitno na kontolu vašem lekaru i u bolesno uvo sipajte marocen kapi (3 x 5 kapi u uvo) dok ne odete na kontrolni pregled i nastavite da primate longacef amp. 2 gr. Šta će biti sa sluhom zavisi od toga šta se desilo sa vašim uvom i u kom pracu će ići izlečenje.