Prvo pitanje je 79376 a drugo, kao sto sam vam poslala 79494, gubitak cula mirisa, trece je ovo sada80874

    Odgovoreno: 17. 04. 2011.

Komentari na pitanje: #80907

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 26. 07. 2012.

      Alchajmer je nešto što ne dolazu u obzir da se razmatra u vašem slučaju. Nema svrhe raditi rentgen sinusa ali skener je neophodan za utvrđivanje uzroka gubitka mirisa.

    • Da, dosta sam citala na net-u o tome, ali uglavnom se vezuje za alchajmerovu bolest, mada ono sto je karakteristicno je da se pojedini mirisi ne mogu razlikovati a ne kao kod mene da nemam oset mirisa. Meni se ovo desilo bas posle neprospavane noci smrcanja i kijanja kada sam istrosila tone maramica, pa nekako vezujem za to. . Da li moze sta da se vidi na rendgenskom snimku, posto kod nas ct ne radi. . . Hvala puno, srdacan pozdrav