Imam problema sa disanjem na nos, znaci ne mogu da disem na jednu nozdrvu, nekad je to leva, a nekad desna, i tako naizmenicno, interesuje me u cemu je prob. ? Doktori su mi rekli da jedino operacijom devijacije, mislim da se zove septoplastika moze to da se resi, pa vas molim za strucno misljenje? Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 13. 04. 2011.

Komentari na pitanje: #80688

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 26. 07. 2012.

      Javite se na d. N. Milosevic@gmail. Com da se dogovorimo za pregled.

    • A jel mi mozete reci u cemu je onda prob. Kad se zapusenost seli sa jedne na drugu nozdrvu?