Moj problem je stalno zapusen nos. Doktor tvrdi da je u pitanju alergija i prepisao mi je tablete clarinase (dve kutije 2 puta dnevno) i sprej avamys (dva puta dneno po dve doze) . Nakon koriscenja kapi mesec dana nije bilo poboljsanja. Nos je ostao zapusen sto mi stvara velike probleme i u toku dana i nocu. Sledeca terapija koju mi je lekar dao je aerius i avamys. Ponovo nije bilo poboljsanja a doktor i dalje tvrdi da je u pitanju alergija i da nastvim sa terapijom. Mene interesuje da li je moguce da postoji jos neki problem osim alergije koji moze da izaove ovo stanje, na primer neka bakterija, gljivica, sinusi ili nesto drugo? Nemam nikakve druge smetnje, nemam temperaturu, sekret, ne kasljem ne kijam jedino je nos zapusen i suv. Ovo mi stvar velike probleme sa disanjem, cesto se javlja lupanje srca, blaga vrtoglavica, ne mogu da udahnm vazduh "do kraja" i osecam se lose i pihicki. Ovo stanje traje oko tri cetiri godine unazad (u blagom obliku) a poslednja dva meseca je jako izrazeno. Molim vas za savet sta dalje

    Odgovoreno: 12. 04. 2011.
    • Uradi bris grla, nosa i jezika, moguce da je od neke bakterije. . .