Postovana, zanima me da li radite samo estetiku kad je nos u pitanju, konkretno vrh nosa. Ja nemam problema sa disanjem i nemam grbu, ali bih zelela vrh da popravim. Cini mi se da je sirok, pa bih volela da se malo suzi i oblikuje. Pozdrav

    Odgovoreno: 05. 04. 2011.
    • Poštovana,
      Da, radim vrh nosa jer je to sastavni deo skoro svake estetske operacije nosa. U svakom pojedinačnom slučaju se radi detaljna analiza nosa i plan operacije se pravi u saglasnosti sa pacijentom odnosno njegovim željama. Najjednostavnije je da mi pošaljete slike nosa (napred, profil, pogled odozdo i profia sa ustima razvučenim u osmeh) na d. N. Milosevic@gmail. Com.