Zdravo. Imam 21 godina vekje nekolku meseci slusam zuenje vo usite kako od nigde jako zuenje ali ne postojano (nekolku pati dnevno) pritisokot mi e normalen 110 so 70. . . Ve molam za sovet??

    Odgovoreno: 08. 03. 2011.

Komentari na pitanje: #78644

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 02. 08. 2012.

      Hvala na prevodu. Potrebno je da ode kod otorinolaringologa koji će prvo uraditi ispitivanje sluha i onda, ako bude bilo potrebno, još neka druga ispitivanje i, eventualno, će tražitii pregled neurologa. Pozz

    • Ne znam koliko je u redu da komentarisem. . Ali da nije u redu verovatno ne bi ni postojala ta opcija. .; ) mislim da osoba koja se javila za savet ima jaka zujanja u usima po nekoliko puta dnevno i to traje vec par meseci, a da joj je krvni pritisak pri tom normalan. Pozdrav