Interesuje me sve o operaciji usiju, imam jako velik kompleks i nikad u zivotu nisam vezala kosu niti mi je neko video usi, nisam dala. Zanima me koliko to kosta?

    Odgovoreno: 11. 02. 2011.
    • Poštovana,
      Estetska operacija ušiju se u orl klinici kbc zvezdara se ne plaća ako imate uput za bolničko lečenje. U privatnoj bolnici opal estetska operacija ušiju košta između 500 i 700 eur u zavisnosti od vrste problema. Operacija se radi u lokalnoj anesteziji (operacja ne boli ali ste budni i osećate da vam se nešto radi) , zavoji se nose 10 dana kada se skidaju i konci izavoji. Kod dece operacija se radi u totalnoj anesteziji a i kod nekih odraslih osoba koje su ekstremno osetljive. Pošaljite mi slike ušiju od napred i od pozadi i svako uvo posebno iz profila na d. N. Milosevic@gmail. Com pa ću moći detaljnije da vam objasnim.