1. Pitanje broj: #76716

    Ka plote 2 muaj qe kam kruarje te dy veshve mureve qe shoqrohet me dhimbje i perdori shume shkopat dhe perdite i pastroi me qaj kamomil me rrjedhin lenge me ere te keqe ju lutem me tregoni qfar bari te perdori

    Odgovoreno: 08. 02. 2011.

Ostavite komentar