Moj audiogram je: dx 110-110-115-120 s 90-105-110-110-120-120 db da li postoji takav slusni aparat kojima mogu cuti normalan razgovor i koja je cena. Da li nesto placa socijalni? Nosim isad aparat a jedva cujem

    Odgovoreno: 08. 02. 2011.
    • Poštovana,
      Ako sam dobro razumela vaš opis audiograma, radi se o dubokom oštećenju sluha koje teško da može da se koriguje slušnim aparatima. U svakom slučaju, potrebno je da probate nekoliko modela aparata i da se sami uverite da li možete da čujete. Socijalno plaća određen deo cene aparata. To ćete proveriti kada odete da probate slušni aparat. Ako živite u beogradu možete se raspitati za slušne aparate na email adresi ivana. Auris@gmail. Com ili na telefon 011 2454168 (ulica koče kapetana 12-14) .