Postovana doktorko imam isti problem kao u pitanju broj 76633 na koji ste danas dali odgovor. Da li mi mozete reci gde u beogradu najpouzdanije moze da se obavi operacija nosne devijacije koja otezava disanje?

    Odgovoreno: 08. 02. 2011.
    • Poštovani,
      Postojanje devijacije koja smeta disanju je potrebno utvrditi pregledom pa tek onda se savetuje operacija. Nije potrebno svaku devijaciju lečiti hiruški. Postoji i gomila problema sa sluzokožom koji utiču na disanje. Cilj operacije nije prava nosna pregrada nego nos na koji se diše. Operacija se radi u totalnoj anesteziji u svakoj bolnici gde postoji orl odeljenje. Možete i meni da se javite na d. N. Milosevic@gmail. Com da se dogovorimo za pregled. .