Poštovani, u produzetku resice u grlu imam papilom za koji verujem da mi stvara osecaj knedle u grlu i određene nelagodnosti. Orl specijalista mi je predlozio da to uklonim, a mene interesuje da li je to rizicna intervencija i zasto mi se uopste taj papilom stvorio? Ima li to veze sa sklonošću ka alergijama? Hvala u napred na odgovoru.

    Odgovoreno: 03. 02. 2011.

Komentari na pitanje: #76407

    • Ja sam danas isla da mi uklone papilom na produzetku resice. Nije bilo ni malo bolno, mada sad malo boli, teze gutam, ali to bi trebalo vec sutra prestati. Nisu poslali na patohistoloski pregled, ne znam zasto. . . .