Postovani. . . Imam pulsiranje u usima, koje je praceno otkucajim srca, tacnije, cujem otkucaje srca u usima. Sve je to pocelo 2009, mesec, dva pre mog prvog panicnog i anksioznosti. Obavio sam preglede, kardiolog, silne laboratorije, analize krvi, crp, klasican orl pregled, rtg vratnog dela kicme, bris grla, oftamolog. . . Sve je dobro hvala bogu. E, sada, to pulsiranje kod mene nije stalno prisutno, naime, kada sam u nekom drustvu, kada sam okupiran necim, ili posle neke fizicke aktivnosti, njega nema, e, onda se ja pitam zasto. . . Po internetu sam citao sve i svasta, a bolje da nisam, razumecete sta zelim da kazem. Ineresuje me vase misljenje na osnovu ovoga, hvala puno, pozdrav.

    Odgovoreno: 31. 01. 2011.

Komentari na pitanje: #76103

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 13. 11. 2012.

      Javite se nadležnom otorinolaringologu na pregled.

    • Poštovanje, ja imama isti problem, imam 27 godina i čujem otkucaje srca u levom uhu svako veče, kad legnema da spavam ili ponekad kad se udubim u neko čitanje, tačnije, kad mirujem. . . Doktori, da li imate bilo kakav savet? Hvala vam puno.