Postovani, imam dijagnozu otitis media in morbis aliis h67*, pored veliko bola u uvetu konstantan je bol u grlu. Osecaj nagluvosti i zapusenosti uha traje vec 10 dana (uz povremena curenja i sustanja) . Uradila sam bris grla i uha i nalazi su bakterioloski ispravni. Kakva se lecenje preduzima u situacijama kad je uzrok viruskog porekla i ovih simptoma?!

    Odgovoreno: 25. 01. 2011.

Komentari na pitanje: #75776

    • Problem je u tome sto me je primio dezurni doktor na orl. Dao dijagnozu i poslao kod maticnog. Briseve sam uradila u privatnoj klinici zbog, gubljenja licnih dokumenata (i procesa vadjenja novih) ne mogu da overim zdravstvenu knjizicu. Da ne bih cekala dve nedelje (do dobijanja novih) zanima me vase misljenje (jer mi je uvo zapuseno vec 7 dana)