Postovana dr, jako sam se tuzna jer sam vam postavila vec dva puta isto pitanje u vezi mog 4-godisnjeg deteta ali niste mi odgovorili. Radi se, naime. O pricanju kroz nos nakon ugradnje aeracioinih cevcica i uklanjanja treceg krajnika (pre 3 sedmice) . Da li je to normalno i da li moze na neki nacin da se koriguje? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 25. 01. 2011.
    • Poštovana,
      Nemate razloga da budete tužni jer vaše pitanje prvi put postavljate otorinolaringologu jer ako ste pitanje postavli pedijatru on će vam odgovoriti. Nazalni govor bi trebalo da bude prolazna pojava posle operacije trećeg krajnika i da nestane posle nekoliko nedelja kada se organizam adaptira na nove uslove tj. Odsustvo trećeg krajnika. Najbolji odgovor će vam dati lekar koji je operisao vaše dete.