Poštovani, pre mesec i po dana osetila sam bol u nosu prilikom umivanja. Pre tri nedelje javilo se crvenilo na nosnom grebenu i izbočina poput grbe. Za to vreme nije izbila nikakva bubuljica (ili čir) . Koža je na tom delu zategnuta, sjajna i crvena. Počela sam da mažem flogocid mast. Grba i crvenilo se povuku dan-dva a onda opet isto i tako dve nedelje. Sve je to praćeno bolom i osećam blagu zapuštenost nosa. Što to može biti i kome da se javim?

    Odgovoreno: 19. 01. 2011.

Komentari na pitanje: #75369

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 03. 08. 2012.

      Poštovana, javite se na d. N. Milosevic@gmail. Com da se dogovorimo za pregled. Pozdrav

    • Poštovana, čitajući vaše pitanje, shvatila sam da od pre dva dana imam iste simptome kakve ste vi imali početkom godine. Ukoliko vam nije problem, molim vas da mi samo kažete o čemu se radi i kom lekaru da se obratim za pomoć. Srdačan pozdrav! Unapred zahvalna, sonja dedakin (sonjadedakin@yahoo. Com)