Moj otac je bio operiran od dg: polipus plicae vocalis lat. Dextra t. J uradena je popipektomija i nam doktor je ubedivao da se radi o benignoj formacii a hp analiza je pokazala da se radi o carcinoma planocelulare limfni niduli nisi bile zafaceni. Sada sam veoma isplasena u vezi mog oca. Doktor je rekao da je carcinomom zafacena samo jedna glasnica i da operacija bice uspesna ali ja sam skeptek znajuci da se rak uvek vraca. Interesira me kvalitet zivota u narednim godinama i savjeto oko ishrane kako bi mogli produziti period na vracanje raka. Ispricavam se zbog mog jezika i puno vam hvala.

    Odgovoreno: 18. 01. 2011.

Komentari na pitanje: #75318

    • Moja dijagnoza je rhinitis allergist. Sta mogu da koristim da bih smanjila cini mi se alergiju. Posto ima upis na kpa akademiju za dva meseca. A stalno kijam i iz nozdrva mi sekret silazi u grlo