Postovani, moj sin je operisao treci krajnik a u usi su ugradjene cevcice, 2 novembra ove godine. Htela sam da vas pitam, kada hidrogen od 3% sipam u levo uvo ponasa se normalno, ali kad sipam u desno pocinje da vristi jer mu se sliva u grlo, pa mi nije jasno da li je to normalno da se sliva? I da li nije to sto se iz levog uha ne sliva? Hvala

    Odgovoreno: 07. 12. 2010.

Komentari na pitanje: #73022

    • I to vam je odgovor? To znaci da lekari koji su prepisali hidrogen, nisu dali adekvatnu terapiju?