Postovani, molim za odgovor. Prehladjen sam vec par dana, imam jake bolove u grlu, ali me je najvise uplasila sluz iz nosa koja je zuto/zelena, jako tecna i lepljiva! Prvi put to vidim i veoma sam uznemiren. Sta je to i da li je opasno?

    Odgovoreno: 06. 11. 2010.

Komentari na pitanje: #71259

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 15. 08. 2012.

      Pitanje morate da postavite ginekolozima i urolozima koji se bave sterilitetom.

    • Molim vas da mi objasnite, kada je u pitanju vto kod zena koje su zdrave a svoj partner nema pokretne spermatozoide kako ce se taj proces uraditi, hvala unapred