Imam jedno pitanje ako moze neko da mi pomogne???????? Nosim slusni aparat 22 godine, zadnjih 6 meseci mi je zapuseno uvo sad ne mogu da nosim aparat, uvo mi se otpusi na jedan dan i cujem normalno ali se posle opet zapusi i tako stalno, stavljala sam razne kapi, pila antibiotike, davala bris ali ne pomaze nista, uradila sam beru i timpometriju kazu da je sve u redu, a ja osecam da je zapuseno, uvo mi zvoni razni zvukovi se cuju pa me pomalo to nervira. Kako da otpusim uvo???? Na levo uvo imam prenos vazduha a na desno nista!!!!

    Odgovoreno: 01. 11. 2010.

Komentari na pitanje: #70967

    • Nosim slusni aparat uvo mi se zacepilo bila sam na ispiranju sve je bilo doro ali mi se opet zapusilo koristila sam kapi dehametason neomicin s molim savet