Postovani, pre nekoliko dana sam primetila belicaste tackice na oba krajnika. Nemam nikakvih drugih simptoma kao sto je npr. Temperatura, kasalj, bol, niti su mi krajnici oteceni. Pokusala sam da stapicem za usi i iscaskalia sam neku sirastu gromuljicu koja je imala veoma neprijatan miris, ubrzo se na tom mestu stvorila druga. . . Kao da u krajnicima imam neke rupice u kojima se one stvaraju: (. Zanima mes ta bi to moglo biti: (? Hvala unapred: )

    Odgovoreno: 20. 10. 2010.

Komentari na pitanje: #70290

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 15. 08. 2012.

      Najčešća komplikacija je peritonzilarni abces koji predtavlja jedno bolno stanje koje se leči ponavlajnim incizijama, drenažom i antibioticima. Posle se savetuje operacija krajnika.

    • Kod mene je ista situacija. . . Sta se moze desiti ako ih ne operisem? Do kakvog problema moze doci??? Sta se moze desiti??? Unapred hvala