Poštovani! Moj sin ima 12 godina i od trece godine zivota ima na vratu cistu koju je prvi put operirao prije 4 god. Nakon operacije vec poslije 2 mjeseca ponovo mu se ista vratila. Ponovo ju je operirao ove godine u 6. Mjesecu u klinickom centru tuzla i opet se vratila ali kao i prvi put curi van, tj. Sekret iz ciste van se izlucuje. Doktori su mi rekli da se nece vise vracati, ali cista se i ovaj put vratila nakon 2 mj. Molim vas da mi kazete da li je to normalno i sta dalje hvala alisa!

    Odgovoreno: 20. 10. 2010.

Komentari na pitanje: #70242

    • Dobar dan, zovem se sanja i mama sam devojcice od 3 godine koja ima isti problem. Prvi put je operisana u aprilu, a drugi u maju. Sa obzirom na trenutno stanje koje je kao i vase, tece sekret. . . Cak se vide i 2 podkozna konca, verovatno nas ceka i treca operacija. Juce smo saznali da ima jos neke tecnosti unutra u oblasti oziljka i manji otok. Sve vreme sam mislila da je to greska lekara. . . Ali kazu da je to takva vrsta ciste i da su komplikacije ocekivane. Ako vam je za utehu, operisali su je u pragu, posto ovde zivimo, al vidim da je procedura svuda ista