Postovani. Moj problem je sto mi je nos cesto zacepljen i cesto koristim olint sprej da bi mi bilo bolje. Pa me zanima koliko je taj sprej stetan i sta bih mogla da koristim umesto toga? Unapred hvala

    Odgovoreno: 17. 10. 2010.
    • Poštovana,
      Olynt i slični sprejevi se koriste najduže do 7 dana. Ako je problem akutne prirode on će u tom periodu biti rešen. Ako je problem neke druge prirode (alergija, polipi, devijacija. . .) onda ga je potrebno utvriti i zavisnosti od vrste problema odrešuje se terapija. Svako duže korišćenje kapi za nos će napraviti medikamentni rinitis što znači da ste zavisni od kapi i da ne možete da dišete na nos.