Moje pitanje je sta je polypectomia nasi rhinopathia alergica dali su to bemidni tumri nosa hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 05. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Po treći put ponavljam da polipi nosa nisu tumor iako tako izgledaju. Oni predstavljaju oblik hroničnog zapaljenja i znači da nemaju nikakve veze sa tumorima. Po svojoj prirodi ova bolest ne ugrožava život ali često su skloni da se ponovo javljaju i veoma narušavaju kvalitet života obolelog od polipa. Polipektomija nasi je naziv za operaciju.