Postovani, imam 24 godine, sa 5 godina sam izvadila krajnike. Kad jedem i pricam u isto vrijeme sitnija hrana, poput rize, tunjevine ide mi u nos. To mi stvara neugodnosti kad jedem u drustvu. Nasmijati se kad jedem -to ne smijem ni pomisliti. Inace od operacije pricam ''kroz nos'' i slabije cujem, pogotovo zimi. Mama mi je rekla da su mi prilikom operacije krajnika i ''propuhivali usi''. Otpusno pismo nemam da bi mogla detaljnije iznjeti problem. To mi zaista smeta, jer mi onda pocnu suziti oci, pocnem kihati i stvarno je neugodno. Postoji li ikakvo rjesenje, makar i operativno? Za pocetak kojem specijalisti da se obratim?

    Odgovoreno: 09. 09. 2010.

Komentari na pitanje: #67977

    • Generalno, nemoguce je da se nikada ne desi svima dama situacija da se prica i jede u isto vrijeme. Osobito ako to stvara funkionalne probleme samo jednoj osobi, a ne svima, smatram da ne bi pomoglo tek to da se ne jede i ne prica istovremeno. S postovanjem