Vo poslednite 3 godini imam problem so zuenje na usite i namalen sluh, mislam deka pricina za toa e rabotnoto mesto, kade sto ima golema bucava do 100 decubeli. Tamu rabotam 3 godini i uste od pocetokot pocnaa problemite so zuenjeto vo usite. Bev i na specijalisti i imam koristeno tanakan, bilobil forte, vitaminski tableti, ama nemase nikakvo podobruvanje. Ve molam za sovet, sto treba da napravam, za da go resam problemot. Odnapred vi blagodaram.

    Odgovoreno: 22. 08. 2010.

Komentari na pitanje: #66890

    • Josif Janevski 04. 07. 2012.

      Sto se odnesuva do problemot na zuenje vo usite pobarajte pomos od iskusen hipnoterapevt. Hipnoterapijata e uspesna vo resavanjeto na vakvi problemi. Pozdrav josif janevski - hipnoterapevt