Molim vas pomozite mi. . . Odavno su mi uvecani krajnici i limfne zlezde, grlo crveno. . . Radio sam analize na bakterije al su bili u redu. . . Od skoro mi se pojavljuje neka bela skrama na jeziku. . . . Puno pozdrava!

    Odgovoreno: 03. 08. 2010.

Komentari na pitanje: #65908

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 20. 08. 2012.

      S obzirom da vas je on pregledao, očekujemo da je terapija ok.

    • Otisao sam kod lekara koji je rekao da ne treba da se radi bris, da je ocigledno da je upala i prepisao mi cliacil. . . Medjutim, u grlu mi se pojavio gnoj koji ne mogu da izbacim, nemam temperaturu ni bolove vec samo crvenilo, uvecane krajnike i gnoj. . . . Da li je lekar dobro postupio? Hvala. . .: )