Molim vas pomozite mi probushila sam hrskavicu na uhu u zlatari prije chetiri dana. Nijesam imala vecih problema do danas, sada mi je uho mnogo nateklo, crveno je i jako me boli. Jednom mi je i krvarilo. Stvarno zhelim mindjushu na hrskavici i vec chetiri dana trpim bol da li da skinem mindjushu?? Da li je opasno?? Kada ce bol prestati?? I da li se neshto mozhe iskomplikovati??

    Odgovoreno: 02. 08. 2010.

Komentari na pitanje: #65870

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 20. 08. 2012.

      Naravno, ali samo čisto zlato.

    • Hvala puno. Svoju medicinsku mindjushu sam sklonila. Otok i crvenilo joshuvijek nije proshao ali vishe ne boli. Redovno sam chistila alkoholom. Da li smijem staviti mindjushu zlatnu kada otok prodje??