Poštovana!
    Hvala Vam na pomoći koju nam dajete, zaista je teško naći nešto dobro i kompleksno na internetu.  Mene interesuje korekcija nosa. Imam devijaciju nosne pregrade, ali sam verovatno i polomio nosnu kost kad sam imao 10 god. Sada imam 21, i stvarno mi smeta ovakav oblik nosa. Uz to, stalno kijam a prisutno je i otežano disanje. Pišem Vam iz Subotice pa bih želeo da nađem neku kliniku ili u Novom Sadu, ili u Beogradu. Interesuje me neka orijentaciona cena za ovakve zahvate (verovatno bi to bila korekcija sa osteotomijom), npr. koliko to košta na Vašoj klinici, ali pre svega mi treba Vaš savet, odnosno, da li imate neku konkretnu kliniku koju biste mi preporučili, o kojoj znate da je kvalitetna, da nije preskupa i koja se nalazi ili u vojvodini ili u Beogradu? Neodlučan sam da li da idem na neku privatnu kliniku ili da pokušavam u državnim bolnicama, na VMA ili u poliklinici u NS. Šta kaže vaše iskustvo? Ili, pošto vi radite u privatnoj klinici, šta nudi više privatna klinika od državne?
    Za svaki odgovor se unapred zahvaljujem. Medicinar iz NS